Saints Row 2

Saints Row 2 dla Java

Darmowy klon GTA San Andreas na telefon

Saints Row 2 to darmowa gra przygodowa z elementami kryminału. Musisz w niej odzyskać władzę w mieście zajętym przez wrogi gang. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w przestępczym fachu, pobierz Saints Row 2 dla telefonów z Java.W Saints Row 2... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dobra grafika
  • Różnorodne akcje
  • Duży świat

Wady

  • Dużo przemocy

Bardzo dobry
8

Saints Row 2 to darmowa gra przygodowa z elementami kryminału. Musisz w niej odzyskać władzę w mieście zajętym przez wrogi gang. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w przestępczym fachu, pobierz Saints Row 2 dla telefonów z Java.

W Saints Row 2 wcielasz się w przestępcę ściganego przez policję oraz rywalizujące z Tobą bandy złoczyńców. Wypełnianie kolejnych misji pozwala Ci zdobywać punkty i awansować w przestępczej hierarchii. Musisz zabijać stróżów prawa, kraść policyjne samochody oraz brać udział w wojnie gangów. Na początku może być ciężko, po wyjściu ze szpitala, uzbrojony jedynie w nóż masz za zadanie napaść i obrabować przechodnia, by zdobyć środki na rozwój Twojej przestępczej kariery.

Saints Row 2 oferuje całkiem niezłą oprawę graficzną jak na grę Java. Akcja toczy się wartko dzięki interesującej historii. Jednak każdy może grać w zgodzie z własnym temperamentem: iść przez miasto jako brutalny bandyta, zabijający wszystko co się rusza lub grać w sposób spokojny i przemyślany, bez wzbudzania podejrzeń policji. W grze możesz poruszać się pieszo, samochodem lub na motorze. Pamiętaj, że każda z twoich ofiar ma przy sobie pieniądze lub broń. Zabierz je koniecznie ze sobą.

Saints Row 2 to darmowa gra przygodowa, w której możesz siać terror w mieście. Jeśli jesteś fanem GTA San Andreas i masz ochotę na coś podobnego w telefonie, pobierz Saints Row 2 dla telefonów wyposażonych w technologię Java.

Najczęściej pobierane Akcji na java

Saints Row 2

Download

Saints Row 2 1.0.6

Opinie użytkowników o Saints Row 2

Sponsorowany×